2013 Yılbaşı Alışverişi Yapanlar Kazanıyor

4 Ara

Orijinal marka güvencesiyle kaliteli kozmetik ve ferdî bakım ürünleri sunan balerin.com, Yılbaşı alışverişinda hiçbir müşterisini hediyesiz bırakmıyor. Yılbaşı alışverişi alışverişi amacıyla balerin.com’u yeğleme edenler yaptıkları 125TLve üzeri alışverişlerde 1 pare çeyrek altın Milli Piyango bileti kazanıyor. Bu biletler ile Yılbaşı alışverişi gecesi talihlileri beyninde yer almasalar dahi numaralarını kullanarak bilet mesabesinde iskonto kazanıyorlar.

Türkiye’nin önder online kozmetik ve ferdî bakım mağazası balerin.com, herkese kazandıran Yılbaşı alışverişi kampanyasını gelenekselleştiriyor. Binlerce markanın ürünlerini satışa sunan balerin.com, 1-20 Aralık beyninde yapılan 125TL ve üzeri alışverişlerde müşterilerine 1 pare çeyrek altın Milli Piyango bileti hediye ediyor. Müşteriler, Yılbaşı alışverişi gecesi talihlileri beyninde yer almasalar dahi bilet numaralarını kullanarak, 2013 Gücük Ay ayı sonuna kadar harcanması koşuluyla balerin.com’dan bilet mesabesinde iskonto kazanabiliyorlar.

Yılbaşı alışverişinda balerin.com’dan sevdiklerinize bayan ve erkek parfümü, saç ve deri bakım ürünleri ve makyaj malzemeleri kabil hediyeler satın alabilirsiniz. Ayrıca adlı parfüm markalarının Yılbaşı alışverişi amacıyla hususi hazırladıkları kofreleri de yeğleme edebilirsiniz. Sevdiklerinize kaliteli ve ergonomik hediyeler verirken, Yılbaşı alışhediyeyverişina hususi indirimle kendinizi de şımartabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetiyle, cazip fiyatlar, kapıda ödeme, bedava ve ayrımsız gün kargo kabil seçenekler sunan balerin.com, %100 otantik marka güvencesiyle müşterilerine keyifli, emin ve prestijli ancak kozmetik alışverişi deneyimi vaat ediyor.

Balerin.com kimdir:

Türkiye’nin önde mevrut e-ticaret firmaları ve yatırımcılarının ortaklığıyla Kasım 2010’da kurulan balerin.com, müşterilerine dünyaca adlı kozmetik markalarının %100 otantik ürünlerini satışa sunmaktadır. Kısa ancak sürede Türkiye’nin önder online kozmetik ve ferdî bakım mağazası konumuna mevrut sitede 10,000 çeşidin üstünde kozmetik ve ferdî bakım ürünü bulunmaktadır. Bu sayı, müşterilerinden mevrut talepler doğrultusunda her güzeşte gün artmaktadır. Diğer online alışveriş sitelerinin aksine üye olmanın ıztırari olmadığı balerin.com kredi kartı, banka havalesi ve kapıda akçe ödeme kabil olanaklarla müşterilerine kolay ve emin ancak alışveriş deneyimi yaşatmaktadır. Merkezi İstanbul’da kâin online mağaza, müşteri memnuniyeti, internette abat ve güvenilir alışveriş kolaylığı ve en uygun fiyatları sunmaya odaklı ancak şekilde, konusunda bilirkişi müşteri temsilcileriyle hizmet vermektedir.

Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: